Asistenční služby

Často se stává, že se na svých cestách dostanete do nejrůznějších zapeklitých situací, kdy si nevystačíte pouze se svou pomocí. V takovém případě vám asistenční služby zcela jistě přijdou vhod. Asistenční služby obvykle obsahuje jak povinné ručení, tak mnohdy i havarijní pojištění. V těchto pojistných produktech jsou stanoveny a poskytovány základní asistenční služby.

Pokud by vám tato základní asistence nedostačovala, není problém, nechat si pojistnou smlouvu rozšířit o rozšiřující pojistku, která bude právě vhodným způsobem upravovat a rozšiřovat standardní rozsah asistenčních služeb.

Asistence je vám obvykle k dispozici 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Pokud se tedy dostanete do jakékoliv komplikované situace, ve spojení s provozem vašeho pojištěného vozidla, není nic jednoduššího než kontaktovat operátory asistenční služby na konkrétních telefonních číslech, které vám byla spolu se smlouvou poskytnuta. Tísňová linka je vám připravena poskytnout základní rady a pomoc v řešení vzniklých problém.

Mezi základní asistenční služby patří obvykle odtah nepojízdného vozidla, zajištění opravy porouchaného automobilu, přeprava osob, které v poškozeném vozidle cestovali a také řada dalších užitečných služeb, které se liší v závislosti na konkrétní variantě asistenčních služeb.

Rozhodně se nejedná o žádnou zbytečnost, o tom jak jsou asistenční služby užitečné se již přesvědčila řada spokojených motoristů, kterým se vyskytnul určitý problém. Jednotlivé pojišťovny jsou si této skutečnosti velmi dobře vědomi, právě proto asistenční služby poskytují jako součást pojištění vozidel.

Příspěvek z rubriky Nezařazené. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře a trackbacky jsou nyní uzavřeny.